- színes 2,4" LCD monitor
- kézibeszélő nélküli (rábeszélős)
- 24 órás megfigyelő funkció is
- 200 állókép tárolás
- hatótávolság nyílt terepen 100m körül (feltöltött akkumulátorral)
- Kültéri egység 12V DC tápot igényel
- zárnyitási funkció
- beépített LED világítás, éjszakai üzemmódra
Figyelem!
Tapasztalat alapján a termék kiválóan használható abban az esetben, ha a távolság a kapuegység és a beltéri között nem több 30 méternél és nincs használatban, más hasonló frekvencián működő vezeték nélküli eszköz.
Az audiós kommunikáció megfelelő működéséhez célszerű 10-15 centiméterre megközelíteni a kapuegységet és a monitort.Telepítéskor a beltéri egység helyét úgy kell kiválasztani, hogy a vétel a legmegfelelőbb legyen. Létrejött kapcsolat esetén, a beltérit nem ajánlatos hordozni, mert előfordulhat hogy a vétel nem minden ponton lesz megfelelő.
Szerelői és kezelői útmutató
Letölthető szórólap
6. Kiss Endre: (2011.10.07. 11:36)
Kedves Gábor!
Tudunk adni akkumulátort, amivel üzemeltethető a kültéri egység, ára: 3890.-Ft bruttó!
Üdvözlettel:
Arday & Arday Kft
5. Tölli Gábor: (2011.10.05. 15:51)
Tisztelt Endre!
Köszönöm a válaszát. Már csak egy kérdésem lenne a VDP-610-essl kapcsolatban: a kültéri egység 12V DC tápja megoldható-e akkumulátorról, van-e ilyen akkumulátoruk és mennyibe kerül? (ha már a 230v-os vezetéket odahúzom a kapuhoz, értelmetlenné válik a vezeték nélküli kaputelefon)
4. Kiss Endre: (2011.10.05. 11:43)
Kedves Gábor!
Elnézését kérem késői válaszomért!
A VDP-610-es szett egy kültéri és egy beltéri egységet tud csak kezelni, és sajnos kínálatunkban nincs más vezeték nélküli eszköz.
Hagyományos vezetékes rendszerünk több is van, ami a két kaput és az egy beltérit meg tudja oldani!
Üdvözlettel:
Arday & Arday Kft
3. Tölli Gábor: (2011.09.30. 23:05)
Tisztelt Endre!
Nekem egy két kültéri és egy beltéri egységgel rendelkező vezeték nélküli videós kaputelefonra lenne szükségem. Érdeklődnék, hogy a VDP-610-es bővíthető-e plusz egy kültéri egységgel, vagy ha nem, mit tudna ajánlani helyette?
Tisztelettel: Tölli Gábor
2. Kiss Endre: (2011.09.07. 12:11)
Kedves Zoltán!
Pontosan úgy van, ahogy leírta, egy sima 12V DC relét lehet vezérelni a zárnyitó funkcióval.
Üdvözlettel:
Arday & Arday Kft
1. Mármarosi Zoltán: (2011.08.08. 15:01)
Üdvözlöm Önöket. Egy kérdésem lenne a termékkel kapcsolatban. A készülék zárnyitó funkcióját tudom-e egy megfelelő relé (12VDC és < 1A) működtetésére használni? Elektromos tolókapu van, motoros, melyre köthető egy alapállapotban nyitott nyomógomb, kézi nyitáshoz-záráshoz. Arra gondoltam, hogy ennek a készüléknek a zárnyitó funkcióját nem zárnyitásra, hanem egy megfelelő paraméterekkel rendelkező relé behúzó tekercsének működtetésére használnám, a relé munkaérintkezői pedig adnák a megfelelő kapocspontok zárását a kapumotor elektronikájának. Válaszukat előre is köszönöm! Tisztelettel: M.Z.